Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/11/2021

Πωλήτρια Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η αλυσίδα καταστημάτων ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ, στα πλαίσια της συνεχούς και δυναμικής της ανάπτυξης, επιθυμεί να προσλάβει έμπειρη πωλήτρια.

Κύριες αρμοδιότητες
  • Παραγγελία, παραλαβή και οργάνωση εμπορευμάτων
  • Σωστή τοποθέτηση και παρουσίαση των προϊόντων στους χώρους πώλησης
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης στους πελάτες
  • Εξασφάλιση καθαριότητας στους χώρους πώλησης και τήρηση των υγειονομικών κανόνων
  • Διαχείριση ταμείων ημέρας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη και ευγενική προσωπικότητα με έμφαση στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Θετική διάθεση με όρεξη για εργασία και προσωπική ανέλιξη
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας και συνεργασίας
  • Ικανότητα ανάληψης πολλαπλών καθηκόντων
  • Γνώσεις χειρισμού Η/Υ και ταμειακών συστημάτων
  • Προυπηρεσία ως πωλήτρια σε καταστήματα λιανικής πώλησης τουλάχιστον δύο (2) έτη
  • Δυνατότητα εργασίας σε ωράριο καταστημάτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη