Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/9/2018

Πωλητής στα Ιωάννινα

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θα θέλατε να εργαστείτε ως Πωλητής και είστε μόνιμος κάτοικος Ιωαννίνων;

Είστε επικοινωνιακοί, με όρεξη και πάθος για Πωλήσεις; Έχετε προσανατολισμό προς την επίτευξη των στόχων και θέλετε να ικανοποιείτε και τους πιο απαιτητικούς πελάτες;

Αν σε όλα αυτά είδατε τον εαυτό σας, τότε κάντε την online αίτησή σας για την θέση του Πωλητή για λογαριασμό εταιρείας-πελάτη ηγέτη στον κλάδο της τεχνολογίας.

Τα βασικά καθήκοντα της θέσης του Πωλητή θα είναι:

  • Διατήρηση του υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη νέου
  • Συνεχής παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού και εντοπισμός των νέων ευκαιριών συνεργασίας
  • Αποτελεσματική διαχείριση των αιτημάτων
  • Συνεχής παρακολούθηση του πελατολογίου (cafe/restaurants/hotels) μέσω προσωπικών επαφών και επισκέψεων
  • Διαπραγμάτευση των θεμάτων εμπορικής πολιτικής
  • Ευέλικτα ωράρια εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σας στις απαιτήσεις της θέσης Πωλητή, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Εμπειρία σε πωλήσεις Β2Β, Β2C, D2D, απαραίτητη
  • Εμπειρία στον κλάδο HORECA, επιθυμητή
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εστίαση στην επίτευξη στόχων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία στον Πωλητή είναι:

  • Ανταγωνιστικός σταθερός μισθός
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο

Μην χάσετε την ευκαιρία για μία νέα καριέρα στις Πωλήσεις! Κάντε την online αίτησή σας τώρα!