Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/07/2018

B2C Εξωτερικός Πωλητής-τρια

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Είσαι δραστήρια κι ενεργητική προσωπικότητα;
Διαθέτεις ένα δίκτυο επαφών που ανυπομονείς να αξιοποιήσεις;
Επιθυμείς να εργαστείς με σταθερό μηνιαίο μισθό κι ευέλικτο ωράριο;

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό εταιρείας leader στον κλάδο της, αναζητά B2C Εξωτερικό Πωλητή για την περιοχή των Ιωαννίνων.

Καθήκοντα θέσης
• Ολοκληρωμένη ενημέρωση δυνητικών πελατών, επίδειξη και πώληση του νέου προϊόντος
• Αξιοποίηση δικτύου επαφών και ανάπτυξη πελατολογίου
• Προτάσεις βελτιστοποίησης της προωθητικής ενέργειας κι εντοπισμός ευκαιριών ανάπτυξης

Απαραίτητα Προσόντα

• Δραστήρια και δυναμική προσωπικότητα με όρεξη για δουλειά
• Δημιουργικός και με άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων/εξυπηρέτησης πελατών επιθυμητή
• Προσανατολισμός στον πελάτη και στην επίτευξη στόχων
• Γνώση Ms Office
• Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

• Ανταγωνιστικός σταθερός μηνιαίος μισθός και ανεξαρτήτως πωλήσεων
• Ένσημα και ασφάλιση
• Παροχή μέσου μεταφοράς, κινητού και tablet
• Κάλυψη εξόδων κίνησης και ραντεβού
• Ευέλικτο ωράριο
• Συνεχής εκπαίδευση