Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/10/2019

Promoters

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητάτε μερική απασχόληση ή είστε φοιτητής και θέλετε να αποκτήσετε εργασιακή εμπειρία;

Εάν έχετε ενέργεια, πάθος και σας αρέσει η επικοινωνία, τότε είναι η ώρα να κάνετε τα πρώτα σας βήματα στο χώρο των πωλήσεων!
Μπείτε και εσείς στην ομάδα των Outdoor πωλητών που θα προωθήσουν προϊόντα τηλεπικοινωνίας στην Αθήνα!

Αρμοδιότητες

  • Πώληση των προϊόντων μεγάλης εταιρείας τηλεπικοινωνιών σε σταθερά σημεία
  • Προώθηση της αναγνωρισιμότητας του προϊόντος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Eυχάριστη προσωπικότητα
  • Ευχέρεια λόγου
  • Όρεξη και διάθεση για εργασία
  • Επιθυμητή εμπειρία στις πωλήσεις ή την προώθηση προϊόντων

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Βonus επίτευξης στόχων
  • Part time εργασία ανάλογα με το πρόγραμμά σου
  • Εκπαίδευση σε θέματα τεχνικών πωλήσεων