Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/11/2021

Store Manager

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, ηγέτης στις πωλήσεις αθλητικών υποδημάτων, ενδυμάτων και εξοπλισμού στην αγορά των Βαλκανίων, αναζητά Store Managers για την παροχή άριστης εξυπηρέτησης πελατών για το νέο μας κατάστημα στην Πάτρα.

Οι υποψήφιοι με ισχυρές δεξιότητες επικοινωνίας που μπορούν να κάνουν τους πελάτες να αισθάνονται ευπρόσδεκτοι στο κατάστημά μας θα ξεχωρίσουν. Θα βοηθήσετε στον προσδιορισμό των αναγκών των πελατών, θα παρουσιάσετε και θα απαντήσετε σε ερωτήσεις σχετικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας και θα προτείνετε λύσεις.

Κύρια καθήκοντα:

  • Ευθύνεται για την σωστή και εύρυθμη λειτουργία όλων των διαδικασιών στο κατάστημα λιανικής πώλησης
  • Ελέγχει και μετρά την απόδοση των υπαλλήλων, σύμφωνα με τις διαδικασίες του Τομέα Ανθρώπινου Δυναμικού και τις ισχύουσες διαδικασίες της Εταιρείας
  • Ευθύνεται για την σωστή εναρμόνιση της λογιστικής, της φυσικής και οικονομικής κατάστασης των εμπορευμάτων
  • Αναπτύσσει και βελτιώνει συνεχώς και εφαρμόζει πολιτικές και διαδικασίες εντός της αρμοδιότητάς του
  • Παρακολουθεί, βελτιστοποιεί και ελέγχει τα αποθέματα εμπορευμάτων
  • Αξιολογεί τους υπαλλήλους, ενημερώνει τους υπαλλήλους για τα αποτελέσματα της αξιολόγησης, καθώς και τα επίπεδα των ατομικών επιτευγμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Εκπαίδευση : Ανώτερη ή Ανώτατη εκπαίδευση επιθυμητή / Απολυτήριο Λυκείου