Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/4/2019

Make up artist σε κατάστημα καλλυντικών (Ν. Σμύρνη)

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η O-morfia Cosmetics ιδρύθηκε το 2004 και είναι μια συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρεία καλλυντικών με ιδιόκτητα και franchise καταστήματα στην Ελλάδα και την Κύπρο. Εμπορεύεται και παράγει για λογαριασμό της μια σειρά πρωτοποριακών προϊόντων μακιγιάζ, καλλυντικών και αρωμάτων που τα χαρακτηρίζει η εξαιρετική τους ποιότητα και οι πραγματικά προσιτές τιμές τους.
Έχετε αληθινό πάθος για το μακιγιάζ και ταλέντο στις πωλήσεις και στην εξυπηρέτηση;

Η O-morfia Cosmetics αναζητά makeup artist για τη στελέχωση του καταστήματος της Ν. Σμύρνης στην Αθήνα.

Κύριες αρμοδιότητες:
• Εξυπηρέτηση πελατών και προώθηση καλλυντικών προϊόντων
• Παρέχουν άψογη εξυπηρέτηση συμβουλεύοντας τους πελάτες για να επιλέξουν τα προϊόντα που πραγματικά τους ταιριάζουν.
• Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια, έλεγχος τιμών και διαθεσιμότητας, παραγγελίες
• Εφαρμογή προϊόντων μακιγιάζ
• Ωράριο απασχόλησης καταστημάτων (Full Time)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαιτείται: Γνώσεις αισθητικής - μακιγιαζ.
  • Απαιτείται: Πτυχίο αισθητικής - μακιγιαζ
  • Απαιτείται: Προϋπηρεσία στις πωλήσεις καλλυντικών ή προϊόντων ομορφιάς
  • Γνώσεις αγγλικών και Η/Υ
  • Επικοινωνιακή, με άριστες ικανότητες στις πωλήσεις
  • Eπαγγελματισμός και συνέπεια

Παροχές

Μισθός και ασφάλιση
Άριστο περιβάλλον εργασίας
Συνεχής εκπαίδευση