Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/10/2018

Λογιστής

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ανώνυμη Εταιρία, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο του Γενικού Τουρισμού, ζητά να προσλάβει για τα γραφεία της στο κέντρο της Αθήνας Λογιστή.

Αρμοδιότητες:

• Τήρηση βιβλίων Γ’ κατηγορίας
• Γενική Λογιστική - Εμπορική Λογιστική
• Συμφωνία λογαριασμών (τράπεζες, προμηθευτές κ.λ.π.)
• Τιμολόγηση υπηρεσιών
• Καταχωρήσεις τιμολογίων προμηθευτών

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
• 3-5 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχες θέσεις
• Καλή γνώση λογιστικών προγραμμάτων με προτίμηση στο ERP της Travel Force
• Άριστη γνώση Aγγλικών
• Άριστη γνώση MS-Office
• Ικανότητα επικοινωνίας
• Ευελιξία και ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
• Οργανωτικότητα, πνεύμα ομαδικότητας και θέληση για συνεχή μάθηση
• Η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση με εξειδίκευση στα γραφεία γενικού τουρισμού θα εκτιμηθεί

Παροχές

• Ανταγωνιστικές αποδοχές αναλόγως προσόντων
• Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον και συνεχή εκπαίδευση
• Προοπτικές εξέλιξης