ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΘΑΣΟΣ ΚΑΒΑΛΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Συντηρητής Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων - Ηλεκτρολόγος

Κατηγορία: Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Εάν είστε Ηλεκτρολόγος ή Ψυκτικός με εμπειρία σε ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις, και θέλετε να κάνετε το επόμενο βήμα στην καριέρα σας σε εταιρία όπου θα ενταχθείτε στο Τεχνικό Τμήμα και σε άριστο συνεργατικό και ομαδικό περιβάλλον, όπου μαζί με την ομάδα σας θα μπορείτε να εξελιχθείτε επαγγελματικά και οικονομικά, τότε περιμένουμε την αίτηση σας για αυτή τη θέση Συντηρητής Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Προληπτική συντήρηση των παγίων, των ψυγείων και του Η/Μ εξοπλισμού των εγκαταστάσεων της εταιρίας
  • Έκτακτες συντηρήσεις και επιδιορθώσεις του εξοπλισμού
  • Διενέργεια τεχνικών ελέγχων
  • Παρακολούθηση της λειτουργίας των ψυγείων των αποθηκών
  • Έλεγχος και εγκατάσταση τηλεματικής
  •  Reporting και καταγραφή των εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

Εμπειρία & Γνώσεις:

  • Πτυχίο ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας, ή Τεχνικής Επαγγελματικής Σχολής Ψυκτικού
  • Εμπειρία 2-3 ετών σε τεχνικό τμήμα ή τμήμα συντήρησης και σε ηλεκτρολογικές ή ψυκτικές εγκαταστάσεις
  • Άδεια Ηλεκτρολόγου Γ’ ειδικότητας, επιθυμητή
  • Άδεια αρχιτεχνίτη Ψυκτικού, επιθυμητή
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Κάτοχος ΙΧ αυτοκινήτου

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Ικανότητα τήρησης προθεσμιών και χρονοδιαγράμματος
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ισχυρό ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Σταθερός ανταγωνιστικός μισθός
  • Εργασία σε βάρδιες (πρωί – απόγευμα)
  • Extra αμοιβή παραγωγικότητας
  • Extra παροχές σύμφωνα με το πρόγραμμα της εταιρίας
  • Άριστο συνεργατικό περιβάλλον εργασίας, με συνεχή εκπαίδευση
  • Υψηλές προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!