Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
28/03/2024

Housekeeper - Καμαριέρα - Σαντορίνη

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη SANTORINI | ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

Το ξενοδοχείο Infinity Suites & Dana Villas αναζητά Καμαριέρες για τη σεζόν 2024.

Τηλέφωνο επικοινωνίας Υπευθύνου : 6972646361

Αρμοδιότητες και απαιτούμενες δεξιότητες για τη θέση:

  • Γνώση καθαρισμού δωματίων με ειδικά χημικά
  • Ευγένεια και σωστή εξυπηρέτηση πελατών
  • Προετοιμασία αποθηκών
  • Προετοιμασία ειδικών στολισμών
  • Προσεγμένη παρουσία και εικόνα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Προθυμία για εξέλιξη

Παροχές

  • Διαμονή & Διατροφή
  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Δυναμικό, φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Μεγάλες ευκαιρίες για επαγγελματική εξέλιξη στην εταιρία
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως αφού λάβουμε και αξιολογήσουμε τα βιογραφικά της συγκεκριμένης θέσης, το τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού μας θα έρθει σε επαφή με όλους τους υποψήφιους που πληρούνε τις απαραίτητες προϋποθέσεις, ώστε να κανονίσουμε ημέρα και ώρα πραγματοποίησης συνέντευξης. Όλα τα στοιχεία των βιογραφικών θα παραμείνουνε άκρως εμπιστευτικά.

Στο Infinity Suites & Dana Villas είμαστε περήφανοι για την δέσμευσή μας στις Ίσες Εργασιακές Ευκαιρίες ανεξαρτήτου φυλής, χρώματος, εθνικής καταγωγής, εθνικότητας, φύλου, ηλικίας, αναπηρίας, σεξουαλικού προσανατολισμού, ταυτότητας φύλου ή θρησκείας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.