Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/3/2019

Ιατρικός Επισκέπτης

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Ιατρικός Επισκέπτης για την περιοχή της Αθήνας από ιατροφαρμακευτική εταιρεία.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή θέσης
Ο κάτοχος της θέσης προγραμματίζει συντονίζει, οργανώνει και ελέγχει δραστηριότητες που απαιτούνται για τη εξυπηρέτηση των ασθενών. Ο κάτοχος της θέσης αναφέρεται στον διευθυντή και οφείλει να συνεργάζεται: με λογιστήριο, γραμματεία, πωλητές, πελάτες και άλλους εξωτερικούς συνεργάτες.

Απαραίτητα Προσόντα

Α) Προσωπικές ικανότητες
  • Προϋπηρεσία στον χώρο της υγείας απαραίτητη (εμπειρία με ουρολόγους θα θεωρηθεί προσόν)
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου (time management)
  • Ικανότητα καθορισμού προτεραιοτήτων
  • Πολύ καλή επικοινωνία της Αγγλικής
  • Πολύ καλή χρήση Internet και συστημάτων διαχείρισης
  • Επικοινωνιακός
  • Δίπλωμα Αυτοκινήτου /Μηχανής
Β) Eπίπεδο μόρφωσης
  • Απόφοιτος Τ.Ε.Ι
  • Μεταπτυχιακό δίπλωμα θα εκτιμηθεί
  • πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Μισθός
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Ιδιωτική Ασφάλεια
  • Bonus επί των πωλήσεων