Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/01/2020

Πωλητές/τριες (Part Time) – Σπάτα

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Επικεντρώνεσαι στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Διακρίνεσαι για το πάθος σου για τον αθλητισμό και τη μόδα;
Θέλεις να γίνεις μέλος της Νο1 αλυσίδας αθλητικών ειδών στον κόσμο;
Στείλε μας το βιογραφικό σου ΤΩΡΑ!

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον χώρο της αθλητικής ένδυσης και υπόδησης, αναζητά Πωλητές/τριες για το κατάστημά της στα Σπάτα.

Απασχόληση: Η εργασία αφορά μερική απασχόληση (6ωρη) για ορισμένο χρονικό διάστημα με την προοπτική επέκτασης της συνεργασίας.
Τόπος Εργασίας: Eκπτωτικό Χωριό McArthurGlen
Ωράριο Εργασίας: 09.00-21.00, με βάρδιες

Καθήκοντα θέσης

  • Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
  • Τακτοποίηση εμπορευμάτων και διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο κατάστημα
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στον χώρο της αθλητικής ένδυσης και υπόδησης
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ταλέντο στην πώληση
  • Ενασχόληση με τον χώρο του αθλητισμού
  • Γνώση αγγλικών
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Μικτός ωριαίος μισθός άνω του βασικού
  • Bonus επίτευξης στόχου
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης σε μια πολυεθνική εταιρία!