Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/04/2017

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Μεγάλος Εκπαιδευτικός Οργανισμός στην Αθήνα, ζητά να προσλάβει Βοηθό Λογιστή.

Περιγραφή Θέσης

Ο/Η κάτοχος της θέσης πρέπει να είναι υπεύθυνος/η, οργανωτικός με ευελιξία ωραρίου και ομαδικό πνεύμα.

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση σε βιβλία Γ' Κατηγορίας
  • Πολύ καλή γνώση σε μισθοδοσία
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού MS office
  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ
  • Θα ληφθεί υπόψη η γνώση συστημάτων ERP

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν πλήρες Βιογραφικό Σημείωμα,

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν αξιόπιστο και συνεχώς αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Πλήρη ασφάλιση στο ΙΚΑ
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον