Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/3/2020

Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις Digital Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία εμπορίας οδοντιατρικών υλικών και μηχανημάτων αναζητεί άμεσα για πρόσληψη Υπάλληλο Γραφείου για την διαχείριση του eshop της, την διαχείριση των social media καναλιών της και την κατασκευή των γραφιστικών καταχωρήσεων της.

Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη στρατηγικής σε όλα τα social media κανάλια (Facebook, Instagram, Twitter κ.λπ.)
  • Δημιουργία, παρακολούθηση και ανανέωση των περιεχομένων
  • Χρήση social media εργαλείων με στόχο τη συνεχή και βέλτιστη απόδοση τους
  • Δημιουργία, παρακολούθηση και ανανέωση μηνιαίων αναφορών απόδοσης
  • Διαχείριση e-shop
  • Σχεδιασμός banner, διαφημιστικών καταχωρήσεων και newsletter

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ σε σχετικό αντικείμενο (Business, Marketing, Advertising)
  • Εμπειρία σε όλες τις πλατφόρμες των social media, καθώς και εμπειρία στην επεξεργασία video
  • Γνώση Photoshop, Illustrator
  • Άριστη γνώση / χρήση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας
  • Τυχόν προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση / προϋπηρεσία και εμπειρία θα εκτιμηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας
  • Πνεύμα συνεργασίας & ομαδικότητας

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Ευέλικτο ωράριο
  • Προοπτική πλήρους απασχόλησης