Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/5/2021

Τεχνικός Κινητών & Η/Υ

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Αναζήτηση τεχνικού κινητών τηλεφώνων - tablet - ηλεκτρονικών υπολογιστών για την στελέχωσή του καταστήματός μας στο Περιστέρι.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Ορθή διάγνωση και επίλυση τεχνικών προβλημάτων
  • Τηλεφωνική υποστήριξη πρώτου επιπέδου σε πελάτες
  • Ενημέρωση πελατών για πρόοδο εργασιών και αντιμετώπιση προβλήματος της συσκευής τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνια σε ανάλογη θέση
  • Εμπειρία σε επισκευή smartphone (iPhone, Xiaomi, Huawei, Samsung ), καθώς και σε tablet (iPad, Samsung, MLS)
  • Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια
  • Γνώσεις σε τεχνολογίες Windows και OSx

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο σταθερών αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή υποστήριξη