Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/09/2022

Creative Graphic Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Seventy Nine Minds, η εταιρία του Μάρκετινγκ και της επικοινωνίας, μεγαλώνει και ψάχνει άτομα με πολύ διάθεση και γνώσεις για να μπουν στην παρέα μας και να δημιουργήσουν.

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης είναι:

  • Εικαστική υποστήριξη Advertising Campaigns.
  • Σχεδιασμός και δημιουργία εταιρικής ταυτότητας/ προϊοντικής εικόνας/web & social media.
  • Σχεδιασμός επικοινωνιακού υλικού.
  • Συντονισμός εργασιών & τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.
  • Συνεργασία με το τμήμα μάρκετινγκ.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σε σχετικό κλάδο
  • Άριστη γνώση Adobe Creative Suite
  • Καλή γνώση MS office & Internet
  • Ταχύτητα, φρέσκιες ιδέες, σύγχρονη αισθητική, δημιουργικότητα
  • Οργανωτική ικανότητα & ομαδικό πνεύμα
  • Καλή γνώση Αγγλικών
Παρακαλούμε, στείλτε μας ενημερωμένο portofolio μαζί με το βιογραφικό σας.

Παροχές

  • Βασικός μισθός
  • Σεμινάρια και εκπαίδευση
  • Όμορφο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία εξέλιξης σε ένα αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Bonus κατάκτησης στόχων