Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/09/2020

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία τεχνολογίας με εμπειρία στους τομείς του internet, του marketing και της διαφήμισης, ζητάει Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Διεκπεραίωση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Αρχειοθέτηση και ταξινόμηση εγγράφων
  • Επικοινωνία, διαχείριση και εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση φυσικού και ψηφιακού αρχείου
  • Υποστήριξη λογιστικών διαδικασιών
  • Έκδοση παραστατικών αγορών-δαπανών
  • Συμμετοχή και υποστήριξη σε λοιπές εργασίες λογιστηρίου όταν απαιτείται
  • Λοιπές υποστηρικτές εργασίες
  • Εξωτερικές εργασίες αν αυτό ζητηθεί

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτη ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office (Word, Excel)
  • Ευχέρεια διαχείρισης email
  • Ευχέρεια γραπτού και προφορικού λόγου
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και ομαδικής συνεργασίας
  • Σταθερή 8ωρη πενθήμερη εργασία, 9:00-17:00