Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/7/2020

Υπάλληλος Υποδοχής - Reception

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ανώνυμη εταιρεία, η οποία κατέχει ηγετική θέση στο χώρο των logistics, με 30 εργαζόμενους και ένα πανευρωπαϊκό δίκτυο ανταποκριτών καθώς και πανελλήνια κανάλια διανομής με έδρα στη Θεσσαλονίκη και στην Αθήνα, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της Υπάλληλο Υποδοχής στις εγκαταστάσεις της στον Ασπρόπυργο.

Αρμοδιότητες
  • Υπεύθυνος/η για την reception της εταιρείας
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Παραλαβή αλληλογραφίας
  • Διαχείριση εγγράφων και e-mail
  • Υποδοχή επισκεπτών/πελατών
  • Έλεγχος εισερχομένων - εξερχομένων ατόμων στην εταιρεία
  • Καθημερινή φροντίδα για την ευπρέπεια του χώρου
  • Γραμματειακή Υποστήριξη Παραγωγής
  • Αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασική γνώση Υπολογιστών
  • Βασική Γνώση Microsoft Office
  • Ευγένεια
  • Αγγλικά
  • Γνώση Ιταλικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικό και διαρκώς αναπτυσσόμενο περιβάλλον