Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/06/2021

Γραφίστρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΣΥΜΜΑΧΙΚΗ ΟΔΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΙΑΒΑΤΩΝ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των υλικών επιπλοποιίας, ζητά Γραφίστρια για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Σχεδιασμός - Ενημέρωση καταλόγων
  • Σχεδιασμός γραφιστικών για καμπάνιες online διαφήμισης (newsletters, banners, γραφιστικά για Facebook, Instagram, κ.ά.)
  • Επεξεργασία φωτογραφιών
  • Διαχείριση ιστοσελίδας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων: Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • Καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας και ορθογραφία
  • Καλή αισθητική αντίληψη (Ενδεικτικό Portfolio)
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Προθυμία, συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Κάτοχος ιδιωτικού μέσου για τη μετακίνηση στον χώρο εργασίας

Παροχές

  • Εκπαίδευση από έμπειρο γραφίστα για τις ανάγκες της επιχείρησης
  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας