Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/6/2023

Ηλεκτρολόγος (Code: cf_0456)

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΡΕΘΥΜΝΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Creta Farms Τροφίμων, κορυφαία εταιρία στο χώρο των τροφίμων & ηγέτιδα στην παραγωγή αλλαντικών, ζητά να προσλάβει:

                                                  Ηλεκτρολόγο (Code: cf_0456)
                                                            με έδρα, τo Ρέθυμνο

Ο κάτοχος της θέσης θα στελεχώσει τη Διεύθυνση Τεχνικής Υποστήριξης της εγκατάστασης της εταιρίας στο Ρέθυμνο.

Κύριες αρμοδιότητες:

• Συντήρηση μηχανών παραγωγής

• Συντήρηση Εγκαταστάσεων

• Διάγνωση και επιδιόρθωση βλαβών

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα :

• Κάτοχος πτυχίου/διπλώματος ΙΕΚ/ΤΕΙ (Τμήμα Ηλεκτρολογίας)

• Γνώσεις πρακτικού μηχανικού θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

• Οργάνωση, συνέπεια, προσαρμοστικότητα, ευελιξία.

• Ικανότητα συνεργασίας & ένταξης σε ομάδα.

• Προηγούμενη σχετική εργασιακή εμπειρία σε βιομηχανία απαραίτητη.

• Ικανότητα διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει:

• Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

• Συνεχή υποστήριξη, ανάπτυξη και εκπαίδευση

• Δυνατότητες εξέλιξης

Εάν θέλετε και εσείς να γίνετε μέλος της Ομάδας μας , στείλτε μας το βιογραφικό σας : hr@cretafarm.gr

                                 Γιατί η μοναδική συνταγή της Επιτυχίας μας είναι οι άνθρωποι μας !!!