Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/3/2020

Εξωτερικός Πωλητής B2C

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ICAP Employment Solutions για λογαριασμό της εταιρείας ZeniΘ, (Εταιρεία Προμήθειας Αερίου Θεσσαλονίκης – Θεσσαλίας), αναζητά στέλεχος για την κάλυψη της θέσης Εξωτερικού Πωλητή B2C με δραστηριοποίηση στην Περιφέρεια της Θεσσαλίας.

Βασικές αρμοδιότητες:
  • Πώληση και προώθηση υπηρεσιών της εταιρείας σε μικρομεσαίες επιχειρήσεις και οικιακούς πελάτες
  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Δημιουργία σχέσεων με υφιστάμενους και δυνητικούς πελάτες και διαχείριση των αιτημάτων τους
  • Δημιουργία αναφορών πωλήσεων & καταχώρηση τους σε πρόγραμμα CRΜ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά στον κλάδο της ενέργειας
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών MS Office
  • Επιθυμητή γνώση προγράμματος CRM
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες
  • Προσανατολισμός στον στόχο και το αποτέλεσμα
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο και laptop
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.