Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/1/2020

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

Λογιστικό - φοροτεχνικό γραφείο αναζητά Βοηθό Λογιστή στην Νέα Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή θέσης:

  • Καταχώριση και έλεγχος παραστατικών, λογιστικές εγγραφές.
  • Υποβολή μισθωτηρίων / επιδομάτων.
  • Επικοινωνία με πελάτες & δημόσιες υπηρεσίες.
  • Υποστηρικτικές εργασίες της ομάδας του λογιστηρίου.
  • Εξωτερικές εργασίες.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία 1-2 χρόνια σε λογιστικό γραφείο
  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή ΑΕΙ (λογιστικής / οικονομικής κατεύθυνσης)
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, Office , Mail
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Γνώση Απλογραφικών βιβλίων

Επιθυμητά προσόντα:

  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Γνώση συστήματος Εργάνη
  • Γνώση Προγραμμάτων Epsilon Net
  • Συνέπεια στα χρονοδιαγράμματα των εργασιών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πενθήμερη απασχόληση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση μέσω σεμιναρίων & βάσεων πληροφοριών
  • Σταθερό, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.