Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/9/2022

Πωλήτριες / Πωλητές - ENVIE Πειραιάς

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, Envie Shoes, με σχεδόν 50 χρόνια ιστορίας στην ελληνική αγορά, έχει αναδειχθεί σε μία από τις πλέον σύγχρονες και αναγνωρισμένες εταιρίες υποδημάτων στην Ελλάδα.

Ζητάμε

Πωλητές / Πωλήτριες

για το νέο κατάστημά μας, στο κέντρο του ΠΕΙΡΑΙΑ

Περιγραφή θέσης
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Πώληση και προώθηση εμπορευμάτων
  • Παραλαβή και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Διατήρηση της σωστής εικόνας του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, επικοινωνιακές ικανότητες, ομαδικό πνεύμα
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και την επίτευξη στόχων
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο της λιανικής (Θα θεωρηθεί προσόν προηγούμενη εργασία στον τομέα της γυναικείας υπόδησης)
  • Γνώση Η/Υ

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας, σε ένα φιλικό και δημιουργικό περιβάλλον
  • Μόνιμη και σταθερή εργασία
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε μια σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Με μεγάλη μας χαρά θα δεχτούμε την αίτηση σας.