Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/05/2022

E-SHOP ADMINISTRATOR

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ | ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία εμπορίας και επεξεργασίας σιδήρου στη Χαλκίδα ζητά εργαζόμενο για παρακολούθηση και διαχείριση του εταιρικού e-shop

Περιγραφή Θέσης
Συντονισμός και έλεγχος των κάτωθι καθηκόντων:
Δημιουργία & ανανέωση περιεχομένου στο e-shop με νέα προϊόντα
Καθημερινή παρακολούθηση των social media της εταιρείας
Αναζήτηση και έλεγχος παραλαβής για ανανέωση της διαθεσιμότητας
Reporting
Έλεγχο Digital Marketing Ενεργειών
Τύπος απασχόλησης: πλήρης (5ημερο-40 ώρες εβδομαδιαίως )

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώστη Η/Υ (MS Office)
  • Εμπειρία στη διαχείριση ιστοσελίδων και eshop καθώς και social media
  • Δημιουργική ικανότητα, υψηλή αισθητική, κέφι και φρέσκες ιδέες
  • Προσαρμοστικότητα σε δομημένο εργασιακό περιβάλλον
Προαιρετικά προσόντα

• Πτυχίο σε κατεύθυνση marketing, διαφήμισης ή γραφιστικής
• Χρήση Photoshop
• Χρήση Corel

Παροχές

Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
Μηνιαίο μισθό
Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη