Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/1/2021

Yπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών / Πωλήσεις

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Ekol Logistics Ltd, πολυεθνική εταιρεία μεταφορών και αποθήκευσης, αναζητά Υπάλληλο γραφείου για το τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών – Τηλεφωνικών Πωλήσεων στον Ασπρόπυργο Αττικής.

Καθήκοντα θέσης :
· Τηλεφωνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών
· Προσέλκυση υποψήφιων πελατών
· Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

· Πελατοκεντρική και ευγενική προσέγγιση
· Ευχέρεια στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS office - Google Sheets)
· Καλή Αγγλικών (προφορική και γραπτή επικοινωνία)
· Προσαρμοστικότητα σε συνθήκες πίεσης χρόνου & αποτελεσματικότητα
· Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
· Άνεση στην προφορική και γραπτή επικοινωνία
· Επιθυμητή προηγούμενη εργασιακή εμπειρία (σε εξυπηρέτηση πελατών ή πωλήσεις)

Παροχές

· Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
· Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών, ανάλογο με τα προσόντα και την αποτελεσματικότητα
· Άριστο εργασιακό περιβάλλον και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα δυναμικό κλάδο