Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/08/2022

Πωλητής Ανταλλακτικών Αυτοκινήτων Πάγκου

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΙΑΠΩΝΙΚΗ Α.Ε., ηγέτιδα εταιρεία στην αγορά του Aftermarket στην Ελλάδα, με πανελλαδικό δίκτυο καταστημάτων και με διεθνείς συνεργασίες αναζητά για το κατάστημα στην Καλαμάτα:

Τίτλος:
Πωλητής Ανταλλακτικών Αυτοκινήτου Πάγκου

Περιγραφή θέσης :
  • Εξυπηρέτηση πελατών που εισέρχονται στο χώρο του καταστήματος
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων με σκοπό την εξυπηρέτηση πελατών
  • Τιμολόγηση παραγγελιών μέσω ERP

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε τμήμα εξυπηρέτησης πελατών
  • Γνώση ανταλλακτικών αυτοκινήτου
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις Η/Υ
  • Επικοινωνιακές ικανότητες και προγραμματισμός
  • Οργανωτικές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
  • Εξαιρετικό εργασιακό κλίμα
  • Ευκαιρία καριέρας σε μια σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία