Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/1/2023

Πωλητής/τρια ακουστικών βαρηκοΐας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία COSMOEAR επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της 3 νέους συνεργάτες στην θέση του Πωλητή /Εφαρμοστή ακουστικών βαρηκοΐας, στην περιοχή των Δυτικών, Νοτίων και Ανατολικών Προαστείων.

Περιγραφή Θέσης:
  • Δοκιμάζει και προτείνει στους υποψήφιους πελάτες μας τα κατάλληλα ακουστικά Βαρηκοϊας
  • εκπαιδεύει τον πελάτη στη χρήση των ακουστικών
  • Διασφαλίζει το υψηλό επίπεδο ικανοποίησης του συνόλου του πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ θετικών επιστημών
  • Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office, web user,Εrp,CRM)
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Κατοχή διπλώματος οδήγησης
  • Κοινωνικός και πελατοκεντρικός
  • Προκειμένου για άνδρες να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις.

Επιπλέον αμοιβόμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Κατοχή Μεταπτυχιακού ή Μετεκπαιδευτικού Σεμιναρίου «Ακοολογία και Νευροωτολογία»

Παροχές

  •  Συνεχής Εκπαίδευση
  •  Υψηλό Πακέτο αποδοχών
  •  Επιπλέον Παροχές
  •  Ευκαιρίες εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία