Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/11/2017

Πωλητή / τρια - Αποθηκάριο Ηλεκτρολογικού Υλικού

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας ιδρύθηκε το 1998 & είναι μια από τις μεγαλύτερες & ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες στο χώρο της εμπορίας & διανομής ηλεκτρολογικού υλικού σε όλη την Ελλάδα, προσφέροντας λύσεις ποιότητας σε επαγγελματίες & καταναλωτές.

Στο πλαίσιο της συνεχούς της ανάπτυξης, βρίσκεται σε συνεχή αναζήτηση ικανών ανθρώπων με όρεξη για εργασία, με σκοπό την στελέχωση των τμημάτων Πωλήσεων & Διοικητικής Υποστήριξης.

Πιο συγκριμένα, αναζητούμε Πωλητή / τρια - Αποθηκάριο Ηλεκτρολογικού Υλικού.

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες

  • Eξυπηρέτηση πελατών & πώληση προιόντων εντός καταστήματος
  • Εκδοση & καταχώρηση παραταστατικών
  • Οργάνωση & μηχανογράφηση παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά Προσόντα

  • Προϋπηρεσία απαραίτητη σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο IEK/TEI
  • Γνώσεις φωτισμού
  • Kαλή γνώση Αγγλικής γλώσσας & προγραμμάτων MS Office
  • Ευχέρεια χρήσης πληροφοριακών συστημάτων (ERP)
  • Άριστες επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

H εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο & σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές ανάπτυξης & εξέλιξης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση