Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/04/2019

Υπάλληλος για Τμήμα Διεκπεραίωσης Παραγγελιών

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος για το τμήμα διεκπεραίωσης παραγγελιών σε επιχείρηση με Είδη Καλλυντικών στη Θεσσαλονίκη.

Καθήκοντα:
Οργάνωση και προετοιμασία παραγγελιών, τιμολόγηση και εμπορική διαχείριση, παρακολούθηση και τακτοποίηση ελλείψεων και αναγκών, παραγγελιοδοσία και παραλαβές προϊόντων, διαχείριση αποθήκης και εγγραφές.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 χρόνια σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση χειρισμού του προγράμματος Softone (S1) ή άλλου ERP
  • Άριστη γνώση των προγραμμάτων MS Office και γνώση Internet και e-banking
  • Άριστη γνώση διαχείρισης αποθήκης
  • Εμπειρία σε μηχανογραφημένο σύστημα
  • Πολύ καλές γνώσεις αγγλικών
  • Υψηλή ικανότητα συνθετικής και αναλυτικής σκέψης
  • Τήρηση προθεσμιών, συνέπεια, ακρίβεια
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες, αποτελεσματικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα εργασίας σε ένα απαιτητικό περιβάλλον
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιχείρησης με Είδη Καλλυντικών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη, πλήρης απασχόληση πενθήμερη