Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/01/2023

Υπεύθυνος Ποιότητας και Ελέγχου

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΒΙΠΕΘ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία κατασκευών επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Ποιότητας και ελέγχου.

Αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη και έλεγχος ποιότητας εργασιών
  • Επίβλεψη και έλεγχος ποιότητας προϊόντων
  • Οργάνωση, συντονισμός και έλεγχος υπευθύνων τμημάτων
  • Έλεγχος τήρησης χρονοδιαγράμματος
  • Διοίκηση προσωπικού
  • Βασικές γνώσεις διοίκησης & τεχνικές γνώσεις κατασκευών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπεύθυνος για την εφαρμογή των Τεχνικών Προδιαγραφών των προϊόντων
  • Οργανωτική ικανότητα, υπευθυνότητα για τον σωστό προγραμματισμό, την τήρηση και την σωστή εκτέλεση της παραγωγής
  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Μηχανολογικής κατεύθυνσης θα εκτιμηθεί
  • Θέληση για εργασία
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επικοινωνιακές ικανότητες & Ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση
  • Γνώση προγραμμάτων ERP

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Εργασία σε ένα δυναμικό & αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης