Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/10/2022

Πωλητής/-τρια τρόφιμου (HO.RE.CA)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, που δραστηριοποιείται στον κλάδο της βιομηχανίας κρέατος αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

• Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου
• Ανάπτυξη νέου πελατολογίου
• Επισκέψεις σε HO.RE.CA με σκοπό την πώληση και την εξυπηρέτηση πελατών
• Έρευνα- ανάλυση ανταγωνισμού
• Έλεγχος των προϊόντων στα καταστήματα ευθύνης του
• Εισαγωγή νέων προϊόντων στην περιοχή ευθύνης του

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης επιθυμητό όχι απαραίτητο
• Προϋπηρεσία δύο (2)- τρία (3) έτη σε αντίστοιχη θέση σε τομέα τροφίμου
• Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού MS Office
• Επικοινωνιακά προσόντα, ικανότητες διαπραγμάτευσης
• Πελατοκεντρική προσέγγιση και υπευθυνότητα

Παροχές

Παροχές Εταιρείας

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και πρόσθετες παροχές
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Για υποβολή βιογραφικού σημειώματος παρακαλούμε πατήστε εδώ: https://springprofessional.secure.force.com/jobboard/QuickApplyToJob?JobId=a0W4I00000XAysvUAD&boardName=Greece%20Staffing%20Adecco&language=el

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.