Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/4/2019

Εκπρόσωποι Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Διαθέτεις τεχνικές γνώσεις και είσαι λάτρης της τεχνολογίας;
Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσει να δίνεις λύσεις;
Στείλε μας το βιογραφικό σου ΤΩΡΑ

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρείας τηλεπικοινωνιών, αναζητά νέους υποψήφιους ως Εκπροσώπους Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών.

Ωράριο Απασχόλησης:
- Πενθήμερη απασχόληση με εναλλαγή βαρδιών. Δυνατότητα 8ωρης ή 6ωρης απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
• Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων με άμεσο σκοπό την παροχή τεχνικής υποστήριξης σε υπηρεσίες σταθερή, internet και συνδρομητικής τηλεόρασης
• Καταχώρηση των σχετικών δεδομένων και αιτημάτων εντός του συστήματος CRM
• Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
• Απόφοιτοι Λυκείου / ΙΕΚ / ΤΕΙ ή ΑΕΙ σε σχετικό αντικείμενο
• Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία & πελατοκεντρική αντίληψη
• Πολύ καλή εξοικείωση με την τεχνολογία
• Διαπραγματευτικές ικανότητες
• Πνεύμα ομαδικότητας
• Προϋπηρεσία σε θέσεις τηλεφωνικού κέντρου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

Απολαβές:
• Σταθερός μηνιαίος μισθός με την εγγύηση της ManpowerGroup
• Ανταγωνιστικό Μηνιαίο Bonus επίτευξης στόχων
• Συνεχής εκπαίδευση & ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Προοπτικές εξέλιξης σε μία συνεχώς αναπτυσσόμενη ομάδα