Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/11/2022

Εργατοτεχνίτης - Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΧΑΡΝΑΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Βιομηχανική εταιρεία με έδρα στις Αχαρνές ζητά Εργατοτεχνίτη - Υπάλληλο Αποθήκης.

Βασικές αρμοδιότητες
  • Παραλαβή και ταξινόμηση εμπορευμάτων στην αποθήκη
  • Διαλογή, επιλογή προϊόντων, προετοιμασία παραγγελιών και συσκευασία
  • Καταχώρηση δεδομένων στο πρόγραμμα εμπορικής διαχείρισης
  • Απογραφή αποθήκης ανά τακτά χρονικά διαστήματα
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Υποστηρικτικές εργασίες στην αποθήκη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση χρήσης προγράμματος διαχείρισης αποθήκης
  • Καλή γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Επιθυμητή η κατοχή πτυχίου ΤΕΙ ή ΙΕΚ και η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Διάθεση για εργασία

Επιθυμητά προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης

Παροχές

Προσφέρονται

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας