Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/12/2019

Ιατρικός Επισκέπτης - Πωλητής Φαρμακείου

Υγεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Νέα εμπορική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των καλλυντικών επιθυμεί να προσλάβει υποψήφιο για εκτέλεση καθηκόντων Ιατρικού Επισκέπτη / Πωλητή Φαρμακείου στην περιοχή της Θεσσαλονίκης.

Βασικά Καθήκοντα:
  • Καθημερινή ιατρική ενημέρωση/πώληση των προϊόντων της εταιρείας σε ιατρεία και φαρμακεία
  • Διαχείριση ήδη υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξη νέου
  • Μελέτη και εκτίμηση της αγοράς
  • Συμμετοχή σε δράσεις προβολής/προώθησης των σκευασμάτων/υπηρεσιών της εταιρείας (πχ. σεμινάρια, συνέδρια)
  • Επίτευξη ατομικών ποιοτικών και ποσοτικών στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε ανάλογη θέση εργασίας
  • Εμπειρία ενημέρωσης/πώλησης σε φαρμακεία
  • Οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες, με προσανατολισμό στο αποτέλεσμα
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ, Tablet
  • Η γνώση της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί προσόν
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές

  • Σταθερό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο και tablet
  • Συνεχής εκπαίδευση