Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/1/2023

Τεχνίτες - Ανειδίκευτοι εργάτες παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΥΛΩΝΑΣ | ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία κατασκευής εργαστηριακών επίπλων με έδρα στον Αυλώνα Αττικής (πλησίον σταθμού τρένου Αγ. Θωμά), ζητά να προσλάβει ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΥΣ για θεσεις στο τμήμα παραγωγής.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Υποστήριξη στην καθημερινή παραγωγική διαδικασία
  • Υποστηρικτικές εργασίες χώρου παραγωγής
  • Χειρισμός υλικών και εξοπλισμού παραγωγής
  • Συνεργασία και επικοινωνία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας και τα υπόλοιπα τμήματα για την εύρυθμη λειτουργία της παραγωγής

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους ή να επικοινωνήσουν με το (+30) 2295042736