Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/11/2019

Legal Collection Supervisor (SUP_23)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η δικηγορική εταιρεία Σιούφας και Συνεργάτες, αναζητεί Legal Collection Supervisor:

Η θέση αυτή αναφέρεται στον Legal Collection Deputy Manager και οι κύριες αρμοδιότητες περιλαμβάνουν:

• Την διαχείριση πολυάριθμης ομάδας από legal collection agents με σκοπό την επίτευξη των μηνιαίων μετρήσιμων στόχων
• Την εκπαίδευση, στοχοθεσία και αξιολόγηση των agents
• Την παρακολούθηση, ανάλυση και επεξεργασία των στατιστικών στοιχείων της Παραγωγής, καθώς και την καλύτερη δυνατή κατανομή, χρήση και απόδοση των διαθέσιμων πόρων
• Τη συνεχή βελτίωση των ποιοτικών στόχων της παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

• 2-3 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση είναι απαραίτητη
• Αποδεδειγμένη εμπειρία σε διοίκηση ομάδας
• Πτυχίο Α.Ε.Ι. κατά προτίμηση σε Διοίκηση Επιχειρήσεων
• Καλή γνώση Αγγλικών
• Άριστη γνώση Η/Υ
• Άριστες ηγετικές και οργανωτικές ικανότητες
• Πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες
• Αναλυτική σκέψη
• Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• BONUS βάσει απόδοσης
• Συνεχή εκπαίδευση
• Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα σύγχρονο, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας