Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/4/2023

Ταμίας

Εστίαση

Πόλη ΚΥΠΡΟΣ | Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ευκαιρίες Καριέρας στην Κύπρο!

Εργοδότηση με εποχιακά συμβόλαια ή ετήσια συμβόλαια προοπτική μόνιμης απασχόλησης!

Το Burger King Κύπρου ψάχνει για νέα ταλέντα, με ενέργεια και ευχάριστη προσωπικότητα για να στελεχώσει τα εστιατόρια του στην Κύπρο για την θέση:

ΤΑΜΙΕΣ

Όλοι όσοι έχουν την ευκαιρία να είναι στην ομάδα του Burger King θα λάβουν όλη την απαραίτητη εκπαίδευση με βάση τα πρότυπα της αλυσίδας καθώς και ευκαιρίες ανέλιξης σε διευθυντικές θέσεις!

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών και διευθέτηση ταμειακών συναλλαγών και διαδικασιών
  • Οργάνωση του χώρου των ταμείων και καθαριότητες καταστήματος
  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Ταμείο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Χορηγία σπουδών μέχρι και 75% σε πλήρως αναγνωρισμένο Πανεπιστήμιο.
  • Προσφέρεται εκπαίδευση με βάση όλα τα πρότυπα της αλυσίδας.
  • Πλήρης δημόσια ασφάλιση.
  • Πληρωμένη ετησία άδεια 25 ημερών.
  • Προσφέρεται δωρεάν διαμονή.
  • Δωρεάν αεροπορικό εισιτήριο για Κύπρο.
  • Προσφέρεται γεύμα εν ώρα εργασίας, υπόκειται στην πολιτική της εταιρίας
  • Κρατική ασφάλιση: δωρεάν ιατροφαρμακευτική περίθαλψη στα κρατικά νοσηλευτήρια.
  • Εκπτωτική κάρτα για 100+ εστιατόρια του ομίλου.