Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/08/2019

Τεχνίτης Τροχών Αυτοκινήτων σε Βουλκανιζατέρ

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Κατάστημα ελαστικών αυτοκινήτων-βουλκανιζατέρ, στη δυτική Θεσσαλονίκη, αναζητεί Τεχνίτη Τροχών Αυτοκινήτων για την στελέχωση του τεχνικού τμήματος της επιχείρησης.

Η συγκεκριμένη περιγραφή θέσης εργασίας περιλαμβάνει τα εξής κύρια καθήκοντα:

  • Τοποθέτηση και επισκευή ελαστικών αυτοκινήτων
  • Οργάνωση εργασιών τμήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση χρήσης βασικών μηχανημάτων βουλκανιζατέρ (ξεμονταριστής, ζυγοστάθμιση)
  • Γνώση επισκευής ελαστικών αυτοκινήτων.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο κατάστημα.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Υποχρεωτικά κάτοχος κάρτας ανεργίας τουλάχιστον 3 μηνών.
  • Υποχρεωτικά έως 28 ετών.

Επιθυμητά χαρακτηριστικά

  • Κάτοχος πτυχίου Μηχανικού Αυτοκινήτων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Κάτοχος Διπλώματος αυτοκινήτου και μοτοσυκλέτας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Υψηλή συγκέντρωση, αίσθημα ευθύνης και αγάπη για το αντικείμενο της δουλειάς.

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη
  • Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση