Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/6/2023

Υπάλληλος Γραφείου - Διαχείριση ιστοσελίδας.

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη Ν. ΠΟΛΙΤΕΙΑ | ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Neural Gear A.E. με έδρα την Λάρισα ειδικεύεται στην χονδρική πώληση προϊόντων πληροφορικής & τεχνολογίας.
Αναζητάμε έναν δυναμικό και αποτελεσματικό υπάλληλο γραφείου για να ενισχύσει την ομάδα μας.

Αρμοδιότητες:
• Υποστήριξη της ομάδας πωλήσεων για την προετοιμασία newsletter και άλλων δραστηριοτήτων προώθησης πωλήσεων.

• Προσθήκη νέων προϊόντων στη βάση δεδομένων του ERP, περιλαμβανομένων περιγραφών, εικόνων, κωδικών προϊόντων και χαρακτηριστικών.

• Τιμολόγηση και περάτωση παραγγελιών μέσω του ERP Soft One.

• Απαντάς σε ερωτήματα πελατών μέσω τηλεφώνου, e-mail ή άλλων μέσων επικοινωνίας. Παρέχεις ευγενική, ευχάριστη και επαγγελματική εξυπηρέτηση.

• Καταγράφεις, παρακολουθείς και επεξεργάζεσαι τα αιτήματα των πελατών, όπως αλλαγές παραγγελιών.

• Παρέχεις πληροφορίες σχετικά με τη διαθεσιμότητα προϊόντων & την πρόοδο της παραγγελίας