Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/03/2021

Digital Marketing - Διαχείριση e-shop & Εξυπηρέτησης πελατών

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Διαχείριστρια-Διαχειριστης  Social Media - e-shop & Εξυπηρέτησης πελατών με έδρα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης (30 ώρες /εβδομαδα).

Αρμοδιότητες:

  • Διαχειριση social media και γνώση προγραμμάτων Newsletter
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω social media, τηλεφώνου, e-mail
  • Παραγγελιοληψία
  • Διαχείριση παραγγελιών μέσω του e-shop
  • Προετοιμασία αποστολών
  • Διαχείριση αποθήκης
  • Upload προιoντων

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητη προϋπηρεσία σε e-shop τουλαχιστον 1 ετος

Πολυ καλή γνώση Η/Υ/ Social Media
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Αποτελεσματικότητα ακόμα και υπό συνθήκες πίεσης
  • Εμπιστοσύνη, τυπικότητα και εχεμύθεια
  • Ευγένεια και προσανατολισμός στις ανάγκες του πελάτη
  • Απαραίτητες γνώσεις πάνω στα social media (Instagram, facebook, twitter, pinterest etc)
  • Θα εκτιμηθεί η γνώση σε Magento

Παροχές

  • Ένα ευχάριστο, νεανικό περιβάλλον
  • Μόνιμη και σταθερή απασχόληση με πλήρες πακέτο αποδοχών & Bonus.
  • Δυνατότητα εξέλιξης