Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/1/2019

Συνεργάτες για το Τμήμα Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Smartsurf A.E. δραστηριοποιείται στο χώρο του location mobile advertising παρέχοντας συστήματα κοινωνικής δικτύωσης, wifi hotspot για γρήγορο και αξιόπιστο wifi, δυναμικό περιβάλλον διαφήμισης και επικοινωνίας.

Η εταιρεία ενδιαφέρεται να προσλάβει άμεσα συνεργάτες για το Τμήμα Πωλήσεων στην Καβάλα:

Καθήκοντα θέσης:

  • Αναζήτηση δυνητικών πελατών για την παροχή συστημάτων δικτύωσης.
  • Συνεχή ανάπτυξη του δικτύου πωλήσεων.
  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Επικοινωνία με τους πελάτες και υλοποίηση των συμφωνηθέντων.
  • Καθημερινή ενημέρωση αρχείων (reporting) που αφορούν την κίνηση των πελατών.
  • Υποστήριξη των πελατών μετά την παραλαβή  των προϊόντων της εταιρείας (After Sales).
  • Παρακολούθηση των συνθηκών και τάσεων της αγοράς, του ανταγωνισμού καθώς και των αναγκών των πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Επιμονή στη επίτευξη στόχων και συνέπεια στην τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.
  • Τουλάχιστον διετής εμπειρία στον κλάδο πωλήσεων.
  • Ευχέρεια  στο γραπτό και προφορικό λόγο.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ , internet, κινητού τηλεφώνου.
  • Κατοχή διπλώματος επιβατικού αυτοκινήτου ή μηχανής.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, για τους άνδρες υποψήφιους.

Προϋπηρεσία – εξειδικευμένες γνώσεις:

  • Αντίστοιχη εμπειρία στο διαφημιστικό κλάδο ή σε πωλήσεις διαφημιστικών προϊόντων, digital advertisement θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν κατά τη διάρκεια αξιολόγησης των υποψηφίων.
  • Η διάθεση και χρήση μηχανής για την μετακίνηση του υποψήφιου συνεργάτη, θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν κατά τη διάρκεια αξιολόγησης των υποψηφίων.

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με σταθερό μισθό και bonus επί της επίτευξης στόχων.
  • Πλήρη απασχόληση.
  • Διάθεση εταιρικού κινητού τηλεφώνου και φορητού υπολογιστή.
  • Κάλυψη εξόδων μετακινήσεων.
  • Προοπτικές εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεχή εκπαίδευση για τα προϊόντα της εταιρείας, για θέματα digital advertisement και τεχνικές πωλήσεων.
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας.