Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/5/2017

Team Leader Collection

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος του ομίλου ICAP του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Εξειδικεύεται  στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions για λογαριασμό πελάτη της, στον κλάδο της παροχής  χρηματοοικονομικών υπηρεσιών, αναζητά άτομα για την κάλυψη των παρακάτω θέσεων μόνιμης τοποθέτησης και πλήρους απασχόλησης:

Team Leader Collection (Ref. 3510/TL/RS/GR )

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση, συντονισμός, έλεγχος της ομάδας και των τηλεφωνικών επικοινωνιών
  • Διαχείριση, καθοδήγηση, εντοπισμός εκπαιδευτικών αναγκών
  • Παρακολούθηση στόχων, σχεδιασμός προτάσεων και ενεργειών απαραίτητων για την επίτευξή τους
  • Αξιολόγηση των εργαζομένων, διασφάλιση τήρησης των διαδικασιών

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου, Ι.Ε.Κ., Τ.Ε.Ι., Α.Ε.Ι.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση τμήματος ληξιπρόθεσμων οφειλών
  • Δυναμική προσωπικότητα με κριτική σκέψη
  • Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ, σε περιβάλλον Windows (κυρίως Word , excel)
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ευελιξία ωραρίου, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης

Παροχές

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης πενθήμερη απασχόληση
  • Εύκολη πρόσβαση με τα μέσα μαζικής μεταφοράς