Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/06/2018

Παιδαγωγός για το kids club

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Όμιλος με έδρα στη Σιθωνία Χαλκιδικής, ζητά να προσλάβει για λογαριασμό ξενοδοχείων του κατά τη σεζόν 2018 (Ioύνιο έως Οκτώβριο), Παιδαγωγό για το kids club.

Περιγραφή θέσης

  • Σχεδιασμός και πλάνο της δημιουργικής  απασχόλησης των παιδιών και επίβλεψη των εσωτερικών και εξωτερικών δραστηριοτήτων τους στο ξενοδοχείο

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου

  • Πτυχίο Παιδαγωγού  ή πτυχίο  αντίστοιχης σχολής
  • Απαραίτητη  προϋπηρεσία σχετική με την  φροντίδα παιδιών
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση της Γερμανικής, Γαλλικής ή Ιταλικής γλώσσας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Παροχές

Παροχές εταιρείας

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής)
  • Υπηρεσία μεταφοράς στον χώρο εργασίας
  • Ημερήσια γεύματα
  • Δυνατότητες εξέλιξης