Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/08/2022

Βοηθός Χειριστή Μηχανής Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΠΑΤΡΑ

Η EL PACK Α.Ε., εταιρία με ηγετική θέση στον κλάδο της χάρτινης συσκευασίας επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, για το εργοστάσιο ΒΙ.ΠΕ. Πατρών:

Βοηθό Χειριστή Μηχανής Παραγωγής

Βασικές Αρμοδιότητες :
  • Τροφοδοσία της μεταποιητικής μηχανής με χαρτόνια
  • Ενημέρωση του χειριστή για τα όποια προβλήματα (παραγωγικά ή τεχνικά) μπορεί να προκύψουν
  • Τήρηση οδηγιών εργασίας ως προς την καλή λειτουργία της μηχανής
  • Καθημερινός καθαρισμός και τήρηση της ευταξίας του χώρου
  • Συμμετοχή σε περιοδικές συντηρήσεις της μηχανής
  • Επικοινωνία και καλή συνεργασία με τους συνάδελφους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Πτυχίο Τεχνικής Εκπαίδευσής (Επιθυμητό)
  • Προϋπηρεσία σε βιομηχανία (Επιθυμητή)
  • Διαθεσιμότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Φυσική αντοχή
  • Ικανότητα διαχείρισης εργασιών υπό πίεση
  • Ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες για άντρες υποψήφιους

Παροχές

  • Πλήρη απασχόληση
  • Δωρεάν μεταφορά από και προς το χώρο εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και μάθηση
  • Προοπτικές εξέλιξης