Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/9/2022

Πωλητής / Πωλήτρια καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία μας δραστηριοποιείται στον Ιατρικό τομέα Ορθοπεδικών Ειδών και είναι μία από τις πλέον ανερχόμενες εταιρίες στο κλάδο αυτό. Κάθε στέλεχος που προσλαμβάνεται επιδιώκουμε να είναι εξελισσόμενο καθώς οι ανάγκες μεγαλώνουν, προκειμένου να μπορεί να εξελιχθεί και αυτό εντός της εταιρίας.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση Πελατών

Τι αναζητούμε;
  • Πωλησιακό προφίλ, άνεση στη επικοινωνία με τον πελάτη
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Καλή Γνώση Αγγλικών
  • Άριστη χρήση H/Υ

Επιθυμητά Προσόντα (Θα θεωρηθούν ως plus):
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ ΙΕΚ
  • Εμπειρία στις τηλεφωνικές & φυσικές πωλήσεις
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στο χώρο των πωλήσεων, ιδανικά σε περιβάλλον retail
  • Eξοικείωση με συστήματα ERP
  • Δυνατότητα εκπλήρωσης 6ημέρου ωραρίου

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρη Ασφάλιση