Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/05/2021

Πωλητής / Πωλήτρια σε κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ αναζητά Πωλητή / Πωλήτρια για εργασία πλήρους απασχόλησης, στο Περιστέρι Αττικής.

Αρμοδιότητες :

  • Προώθηση υπηρεσιών κινητής και σταθερής τηλεφωνίας
  • Πώληση προιόντων τεχνολογίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εστίαση στην επίτευξη  ατομικών και ομαδικών στόχων
  • Επικέντρωση στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ταλέντο στην  επικοινωνία και στη διαπραγμάτευση
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ενδιαφέρον για την τεχνολογία και τις τεχνολογικές εξελίξεις
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος Μισθός και δυναμικό  bonus με βάση την επίτευξη των στόχων
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση σε υπηρεσίες και νέες τεχνολογίες
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης