Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/06/2018

Σύμβουλοι Πωλήσεων VODAFONE

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Είσαι επικοινωνιακός & σου αρέσουν οι προκλήσεις;
Σε γεμίζει το να βρίσκεις λύσεις για τους πελάτες σου;
Θες να εργαστείς στον κλάδο των Τηλεπικοινωνιών;

Η ManpowerGroup, για λογαριασμό της Vodafone, αναζητά  να απασχολήσει Πωλητές Καταστημάτων για πλήρη απασχόληση στις Σέρρες.

Αρμοδιότητες
Οι Σύμβουλοι Πωλήσεων προσφέρουν στους πελάτες που επισκέπτονται τα καταστήματα της VODAFONE ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας παρέχοντας τους παράλληλα μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης.

Συγκεκριμένα είναι υπεύθυνοι για:
• Προώθηση προϊόντων σταθερής και κινητής τηλεφωνίας
• Ολοκληρωμένη και αναλυτική παρουσίαση των υπηρεσιών και των προϊόντων τεχνολογίας
• Επαφή με τον πελάτη σε όλα τα στάδια της διαδικασίας Πώλησης
• Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων που να καλύπτουν τις ανάγκες των πελατών
• Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΙΕΚ/TEI/ ΑΕΙ
• Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
• Ενθουσιασμό, πάθος για επικοινωνία & ομαδικότητα
• Διάθεση για συνεχή αναζήτηση πληροφοριών και
βελτίωση γνώσεων
• Εξοικείωση σε θέματα τεχνολογίας και ικανότητα μεταφοράς γνώσης με απλό και κατανοητό τρόπο
• Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ, σε περιβάλλον Windows (MS Office)
• Εμπειρία στις πωλήσεις και διάθεση για εκμάθηση της φιλοσοφίας εξυπηρέτησης πελατών
• Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη
• Προσήλωση στο αποτέλεσμα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Bonus επίτευξης στόχων
• Ιδιωτική ασφάλιση
• Μοναδικές προσφορές σε κινητό, σταθερό & τηλεόραση
• Ευκαιρίες εξέλιξης