Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/3/2021

Καμαριέρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το 4 αστέρων Ξενοδοχείο Kallos Imar Hotel στην Σαντορίνη αναζητά Καμαριέρα για την καλοκαιρινή σεζόν 2021.

Βασικά Καθήκοντα:

Καθαρισμός με διαδικασίες και μεθόδους καθαρισμού σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας .

Τακτοποίηση δωματίων

Καθαρισμός των χώρων ή/και των επιφανειών όλου του ξενοδοχείου.

Επικοινωνία και συνεργασία με άλλα τμήματα του ξενοδοχείου π.χ. Reception

Αναφορά βλαβών στο τμήμα συντήρησης

Απαραίτητα Προσόντα

Εργασιακή εμπειρία ως καμαριέρα σε Ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων

Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Δυνατότητα προσαρμογής σε ευέλικτα ωράρια

Προσοχή στη Λεπτομέρεια, Παρατηρητικότητα, Μεθοδικότητα

Ευγένεια και Ομαδικότητα

Καλή φυσική κατάσταση

Υπευθυνότητα και Εχεμύθεια

Επιθυμητή η γνώση Αγγλικής Γλώσσας (προφορικά)

Παροχές

Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Πλήρης απασχόληση

Διαμονή και Διατροφή

Δυνατότητες Επαγγελματικής Εξέλιξης

* Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία.