Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/4/2020

Λογιστής

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΠΕΡΙΟΧΗ ΜEDITERRANEAN COSMOS | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H Growplan ζητά Πτυχιούχο Οικονομικών Επιστημών στα γραφεία της Θεσσαλονίκη για την κάλυψη της θέσης «Λογιστής».

Περιγραφή Θέσης:
  • Τήρηση λογιστικών εταιρειών απλογραφικών/διπλογραφικών βιβλίων
  • Μισθοδοσία
  • Φορολογικός Σχεδιασμός

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ Οικονομικής / Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Κατεύθυνσης
  • Τρία (3) έτη προϋπηρεσίας σε λογιστικό γραφείο
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών θα εκτιμηθεί
  • Επιθυμητή γνώση προγραμμάτων της EPSILONΝΕΤ
  • Άριστη γνώση Η/Υ, χειρισμού εφαρμογών MS Office και εμπορικών προγραμμάτων ERP
  • Άριστη Γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό καθεστώς μισθού
  • Πλήρης απασχόληση / ασφαλιστική κάλυψη
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση και βελτίωση γνώσεων και ικανοτήτων