Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/07/2019

Υπάλληλος Back Office

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Πολυεθνική εταιρεία ζητά να καλύψει άμεσα θέση Υπαλλήλου Back Office απογευματινής πλήρους και μερικής απασχόλησης στα γραφεία της στην Αγία Παρασκευή Αττικής.

Αρμοδιότητες και καθήκοντα:
  • Καταχώρηση δεδομένων
  • Customer Service & Υποστήριξη στην επικοινωνία πελατών
  • Διαχείριση παραπόνων και επίλυση προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ταχύτατη γνώση τυφλού συστήματος στα Ελληνικά & Αγγλικά (ταχύτητα άνω των 100 χαρακτήρων το λεπτό)
  • Πολύ καλή γνώση Word, Excel & Access
  • Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Εργατικότητα & συνέπεια
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας με το σύνολο των τμημάτων της εταιρείας
  • Οργανωτικές ικανότητες με συνέπεια στην εκπλήρωση των στόχων
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με άνεση, ευχέρεια και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Ευελιξία στο ωράριο

Επιθυμητά Προσόντα που θα εκτιμηθούν:

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο ή/και Customer service
  • Καλή γνώση νέων τεχνολογιών social media
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση Ιταλικής Γλώσσας
  • Γνώση Ισπανικής Γλώσσας
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές

  • Μηνιαίο βασικό μισθό και ασφαλιστική κάλυψη
  • Σύγχρονο, νέο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας