Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/4/2021

Νοσηλευτής -τρια

Υγεία

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

To Ινστιτούτο Οφθαλμολογίας & Μικροχειρουργικής Ophthalmica ζητάει Νοσηλευτή/τρια πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή θέσης & αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη χειρουργικών επεμβάσεων
  • Εργαλειοδοσία
  • Χειρισμός σύγχρονου επεμβατικού, διαγνωστικού & θεραπευτικού εξοπλισμού
  • Διεκπεραίωση εργαστηριακών - παρακλινικών πράξεων
  • Διαδικασίες αποστείρωσης και αιμοληψίας (ISO standards)
  • Παρακολούθηση χειρουργικών αναλωσίμων και εντολές τιμολόγησης χειρουργικών υλικών με χρήση λογισμικού ERP
  • Παραγγελίες χειρουργικών υλικών & επαφές με προμηθευτές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ Νοσηλευτικής (απαραίτητο)
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος (απαραίτητο)
  • Εγγραφή στην Ε.Ν.Ε. (Ένωση Νοσηλευτών Ελλάδος) (απαραίτητο)
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ισχυρά ηθικά πρότυπα και ακεραιότητα
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο (όχι νύχτες)
  • Ομαδικότητα και συνέπεια
  • Καλή γνώση Η/Υ (Windows operating system, MS Office, Πλοήγηση στο Internet)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών

* Απαραίτητη η επισύναψη φωτογραφίας.

* Οι άνδρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

* Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί.

Παροχές

Η εταιρεία μας προσφέρει:
  • Σταθερή μισθοδοσία & ασφάλιση
  • Συνεχείς εκπαιδεύσεις
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Σοβαρές προοπτικές εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Για όλες τις αιτήσεις θα διατηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

info@ophthalmica.gr

cv@ophthalmica.gr